iMAJ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLiK BiRiMi

HAKKIMIZDA

 

2015 yılı başında, sektörde yaşadığımız tecrübelerimizi kendi firmamızda paylaşmak üzere profesyonel danışmanların ve mühendislerin bir araya gelmesiyle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından ‘’ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ ‘’ olarak yetkilendirildik. Yetkilendirildiğimiz günden bugüne tek amacımız  İş Sağlığı ve Güvenliği  Politikasıyla, insana ve içinde yaşadığı çevreye duyulan saygıya dayanmaktadır. Firma politikamızı yaşam tarzı haline getirerek ^İş Sağlığında İmaj Dönemi^ sloganıyla, sahip olduğumuz tecrübelerimiz ile siz değerli sanayicilerimizin sorunsuz iş ortağı olmayı amaçlamaktadır.

 

ViZYONUMUZ

 

iMAJ OSGB, sektör profesyonellerinden olan kadrosu ile İşyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı, iş güvenliği eğitimleri, mobil sağlık taramaları ve yardım eğitimleri konularında kuruluşunuza tam hizmet anlayışı ile farklı ve sürekli çözümler sunar.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısına göre uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz ; ‘İnsana saygı, dürüstlük ve sırdaşlıktır.’ ‘Sizin için, sizinle beraber.’ İlkesi ile çalışarak,  müşterimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 

IMAJ IŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI EĞITIM MÜH. SAN. TIC. LTD. ŞTI . HOROZLUHAN MAH. POYRAZKÖY SK NO: 17/B Selcuklu / Konya.

 Designer by MB