iMAJ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLiK BiRiMi

İş Sağlığı Hizmeti ve İşyeri Hekimi

 

İşyerlerinizde yaşanabilecek tüm sağlık problemlerine karşı önlem ve tedavi amaçlı görev yapacak işyeri hekiminizi sağlıyor ve işyeri sağlığınız için gerekli tüm prosedürleri profesyonelce uyguluyoruz.

Mobil Sağlık Tarama Hizmeti

 

Son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış tam teşekküllü bir muayene imkanı olan mobil sağlık tarama aracımız ile akciğer grafisi, solunum fonksiyon testi, işitme testi, tam kan sayımı ve portör muayenelerini hızlı şekilde yapıyoruz.

Acil Durum Eylem Planı

 

Yönetmeliğe göre zorunlu olan risk analizi ve acil durum eylem planı çalışmalarınız konusunda uzman ekibimiz tarafından profesyonel şekilde hizmet alabilir, işyerinizle alakalı planlamalarınızı uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Portör Muayeneleri

 

Gıda sektöründe çalışanların, özellikle de ellerini kullanan aşçı, garson, kamarot, fırıncı gibi kimselerin geçmek zorunda oldukları muayene olan portör muayeneleri büyük titizlikle hızlı şekilde sağlık ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çalışanlara Genel Sağlık Eğitimleri

 

Çalışanlarınıza acil durumlarda uygulamaları gereken temel sağlık işlemleri ve ilk yardım uygulamalarını uzman eğitim kadromuzun verdiği genel sağlık eğitimleriyle aktarıyoruz.

İş Güvenliği Hizmeti

 

İşyerlerinizi daha güvenli ve iş kazalarına karşı bütün önlemlerin alındığı bir çalışma alanına dönüştürmek için, yönetmeliğin öngördüğü tüm İş Güvenliği işlemlerini uyguluyoruz.

Diğer Sağlık Personeli Hizmeti

 

İşyerlerinizde yaşanabilecek tüm sağlık problemlerine karşı önlem ve tedavi amaçlı görev yapacak yardımcı sağlık personeli ve işyeri hemşirenizi sağlıyor ve işyeri sağlığınız için gerekli tüm prosedürleri yerine getiriyoruz.

İSG Temel Eğitim ve Sertifikasyonu

 

İş sağlığı ve güvenliği hakkında çalışanlarınıza uzman kadromuzla eğitim vererek yönetmeliğin zorunlu kıldığı bilgilendirme ve bilinçlendirme işlemlerini yapıyor, eğitimlerin sonunda yetkili sertifikasyon işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Risk Grubu Tespiti Çalışmaları

 

Yönetmeliğe göre zorunlu olan risk grubu tespiti çalışmalarınız konusunda uzman ekibimiz tarafından profesyonel şekilde hizmet alabilir, işyerinizle alakalı planlamalarınızı uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Hemşirelik Hizmetleri

 

İşyerlerinizde yaşanabilecek tüm sağlık problemlerine karşı önlem ve tedavi amaçlı görev yapacak yardımcı sağlık personeli ve işyeri hemşirenizi sağlıyor ve işyeri sağlığınız için gerekli tüm prosedürleri yerine getiriyoruz.

IMAJ IŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLIĞI EĞITIM MÜH. SAN. TIC. LTD. ŞTI . HOROZLUHAN MAH. POYRAZKÖY SK NO: 17/B Selcuklu / Konya.

 Designer by MB